Leica pro Leica D-Lux (Typ 109) 18548

• , zakúpené v FaxCopy Pro

Špičkový fotoaparát vo svojej triede, výborná svetelnosť, intuitívne ovládanie, veľký čip, skvelé rýchle ostrenie a makro. Je v priebehu testovania.
    Samozrejme je vhodný k foteniu krajiniek, rodinných akcií je to všestranná mašinka urobí 4K video
    Ešte keby mal trochu väčší rozsah zoomu, ale ja som ho kúpil hlavne kvôlu veľkej svetelnosti objektívu a čipu väčšiemu ako 1 " najmä pre moje fotenie v jaskyniach. Je to napokon všestranný nabúchaný ľahký kompaktný foťák. Cena je na naše pomery dosť vysoká, ale je to predsa len značka. Rukami mi prešlo už veľa kompktov pre drsné podmienky vo vlhku a v blate jaskýň. Tento foťák posúva moje možnosti v extrémnom fotení svojou obrazovou kvalitou a svetelnosťou objektívu hodne dopredu
    Ničo z galérie fotografií: https://aragonit11.blogspot.com/2021/03/zeny-devy-v-aragonite-mirka-dancova-v.html

Leica automativká krytka objektivu pro Leica D-Lux (Typ 109).

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v FaxCopy Pro